Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

RAMAZAN'DA HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNDE KUR'AN OKUMA KURSLARIMIZ BAŞLADI.

RAMAZAN'DA HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNDE KUR'AN OKUMA KURSLARIMIZ BAŞLADI
RAMAZAN'DA HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNDE KUR'AN OKUMA KURSLARIMIZ BAŞLADI.

Genel Müdürlüğümüz tarafından Ramazan ayında, Kur'an-ı Kerim'in öğrenilmesi ve okunması başta olmak üzere dini eğitim ve etkinlikleri içeren kurs programları düzenlenmektedir. İçerisinde bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi'ni barındıran on bir ayın sultanı Ramazan ayında, dinî ve kültürel değerlerimizi paylaşmak, Kur'an-ı Kerim'i okumak, öğretmek ve öğrendiklerini yaşatmak amacıyla, sevgi, saygı, dayanışma ve yardımlaşma iklimine esin kaynağı olacak etkinlik ve kurslarımızı vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.

Yaygın eğitim kurs programlarından "Din Eğitimi" alanında Adab-ı Muâşeret, Dinimi Öğreniyorum, Esnaf ve Ticaret Ahlakı, Hadis Okumaları, Kitabımı Öğreniyorum, Kur'an'ı Doğru Anlama ve Tanıma, Kur'an-ı Kerim (Elifba) Okuma, Yetişkinler İçin Kur'an-ı Kerim'i Tecvidli Okuma gibi 62 adet kurs programımız halk eğitimi merkezlerimizde başlamıştır. Tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza bekliyoruz.

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.