Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

QUDRA Programı, Çok Kültürlü Eğitim Ortamlarında Yöneticilik Farkındalık Eğitimi

Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Yöneticilerine yönelik, göç ve göçmenlik kavramı hakkında farkındalığın artırılarak iletişim, etkileşim ve yönetici becerilerinin güçlendirilmesi amaçlı farkındalık eğitimi.
QUDRA Programı, Çok Kültürlü Eğitim Ortamlarında Yöneticilik Farkındalık Eğitimi

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı ile Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) işbirliği ile Genel Müdürlüğümüz koordinasyonunda sürdürülen GIZ QUDRA – “Suriye ve Irak Krizine Karşılık Vermek Amacıyla Suriyeli Mültecilerin, Ev Sahibi Toplulukların ve Yerinden Edilmiş Kişilerin Dayanıklılıklarının Güçlendirilmesini amaçlayan programın Beceri Geliştirme Modülü kapsamında, “Çok Kültürlü Eğitim Ortamlarında Yöneticilik” Farkındalık Eğitiminin açılışı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL, Göç ve Acil Durum Eğitim Daire Başkanlığından QUDRA Program Koordinatörü Öğretmen Sevgi CANSU, Antalya İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel ARSLAN, Antalya Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Ebubekir TANRIBİR, GIZ QUDRA yetkilileri ve faaliyet yürütülen Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Hatay, Mersin,  Ankara, İstanbul ve Adana illerinin Halk Eğitimi Merkezlerinde görev yapan 130 Müdür ve Müdür Yardımcımızın katılımıyla 4 Mart 2019 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilmiştir.

 

05-03-201905-03-201905-03-2019

 

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.