Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

PIKTES+ 1. İL KOORDİNASYON EKİPLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ERZURUM'DA BAŞLADI

PIKTES+ 1. İL KOORDİNASYON EKİPLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ERZURUM'DA BAŞLADI

PIKTES+ 1. İl Koordinasyon Ekipleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı, Bakan Yardımcımız Celile Eren Ökten ve Genel Müdürümüz Cengiz Mete'nin katılımıyla Erzurum Aziziye Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde başladı.

Programın açılışında konuşan Bakan Yardımcımız Celile Eren Ökten, Türkiye'de göçmen eğitimi alanında proje faaliyetlerinin önemine değinerek alanda çalışan il koordinasyon ekipleri ve çok değerli öğretmenlerimizin katkılarıyla bu faaliyetlerin çocuklara ulaşabildiğini belirtti. 

Genel Müdürümüz Cengiz Mete ise proje paydaşları ile bir araya gelerek öğrencilere sunulan eğitimin kalitesinin artırılması, farklı görüş ve önerileri dikkate alarak faaliyetlerdeki verimliliğin en üst seviyeye ulaştırılmasının amaçlandığını vurguladı. 

PIKTES+'ın mevcut durumu ve geleceğe yönelik faaliyetlerine yönelik yapılan sunumla devam eden toplantı 18-19 Aralık 2023 il koordinatörlerinin sunumları, bilgi ve tecrübe paylaşımları ile devam edecek.

Avrupa Birliği'nin finansman desteğiyle Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen "Türk Eğitim Sisteminde Çocuklar İçin Kapsayıcı Eğitimin Desteklenmesi Projesi/ PIKTES+" kapsamında, birincisi gerçekleştirilen İl Koordinasyon Ekipleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı'na ayrıca PIKTES Proje Direktörü Cihan Kıvanç, Erzurum İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, PIKTES Direktör Yardımcıları Doğan Onur Köksal, Mesut Boyraz ve PIKTES il koordinatörleri katıldı.

 

18-12-202318-12-202318-12-202318-12-2023

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.