Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Nizip'te Görevli Öğretmenler Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ü Ziyaret Etti

Nizip'te Görevli Öğretmenler Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül'ü Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü salon futbolu (futsal), basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında ülke çapında 24 Kasım Öğretmenler Gününe yönelik Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvası düzenledi. 

Nizip İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde görevli öğretmenler Salon Futbolu (Futsal) branşında il ve bölgede dereceye girerek Ankara'da yapılacak Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvasında Nizip'i temsil etme hakkını elde ettiler. 

Salon futbolu (Futsal) dalında Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvasına katılmak amacıyla Ankara'ya gelen Nizip  salon futbolu (futsal) takımı öğretmen oyuncuları 22 Kasım 2019 Cuma günü Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL'ü ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Genel Müdürümüz misafir öğretmen sporculara şöyle hitap etti:  "Spor insanın hem bedenen hem de ruhen zinde kalmasını sağlar. Çocuklarımızın eğitimini üstlenen öğretmenlerimizin spor yapması ve Nizip ilçemizden yarışmaya katılarak salon futbolu (futsal) dalında Türkiye Öğretmenler Kupası Turnuvasına katılım hakkı elde etmeleri bir Nizipli olarak beni çok memnun etti. Bu başarılarının öğrencilerimize yansıyacağından zerre kadar kuşkum yoktur. Hayat boyu eğitimi savunan ve ülke çapında hayat boyu eğitimi her zaman, her yerde ve her alanda gerçekleştirmek için çaba gösteren Genel Müdürlüğümüz sizlerin bu konudaki taleplerine de cevap verecektir. Sizlere Turnuva'da başarılar diliyorum." 

Ziyaret Genel Müdürümüz ve öğretmenlerin toplu fotoğraf çektirmesiyle son buldu.

 

22-11-2019

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.