Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer TEKNOFEST Standımızı Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST21'de Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü standını ziyaret etti.
Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer TEKNOFEST Standımızı Ziyaret Etti

Bu yıl dördüncüsü yapılan Türkiye'nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı; öğrenci, öğretmen ve çalışanlardan oluşan 800 kişilik büyük bir ekiple festivalde yerini aldı. TEKNOFEST'e Bakanlık adına katılan birimlerden biri de Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü idi.

 

Genel Müdürlüğümüzün standında Avcılar Halk Eğitimi Merkezi, Başakşehir Halk Eğitimi Merkezi, Küçükçekmece Halk Eğitimi Merkezi, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Bahçelievler Halk Eğitimi Merkezi ve Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü yer aldılar. Festival boyunca kurumlarımız havacılık alanı ve diğer alanlarda yaptıkları ürünleri sergilediler, festivale katılan ziyaretçilerle örnek atölye etkinlikleri gerçekleştirdiler.

Festival heyecanımıza ortak olan Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer standımızı ziyaret ederek, Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger ile birlikte standımızdaki görevliler ve ziyaretçilerle sohbet ettiler. Sergilenen ürünler, yapılan etkinliklerle ilgili bilgi aldılar.
Sayın Bakanımız standımızda bulunan katılımcılara yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Genel Müdürlüğümüzün standını  Bakan Yardımcımız Ahmet Emre Bilgili ve Bakanlığımızın bürokratları da ziyaret ettiler.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'ne bağlı kurumların havacılık ve diğer alanlar ile ilgili yapılan etkinliklerine festivak boyunca tüm ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdiler.

1 4 3 2 9 7 6 8 10

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.