Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Millî Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un ziyaretiyle onurlandı
Millî Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya Selçuk Genel Müdürlüğümüze çalışma ziyaretinde bulundu.

Çalışma ziyaretinde Genel Müdürümüz Yusuf Büyük ve daire başkanlarımız Ahmet Vefa Güler, Ece Akçay, Esat Tektaş, Galip Gülmez, Meral Altınkaya, Mete Kızılkaya, Osman Peksarı ve Ünal Akyüz hazır bulundular. 

Çalışma ziyareti toplantısında Genel Müdürümüz ve daire başkanlarımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün işleyişi ve planlamaları hakkında Millî Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'u  bilgilendirdiler. 

Sayın Bakanımız Ziya Selçuk, Genel Müdürümüz Yusuf Büyük'e ve çalışma ekibinde yer alan daire başkanlarına yapılan bilgilendirmelerden dolayı teşekkür etti. Hayat boyu öğrenmenin aralıksız tüm vatandaşlarımıza ve ülkemizde bulunan diğer ülke vatandaşlarına ulaştırılması için gösterilen çabanın artarak devam etmesi dileğiyle toplantı sona erdi.

Kurumlarımızın tüm çalışmalarında desteğini her daim yanımızda hissettiğimiz Sayın Bakanımız Ziya Selçuk ziyaretin anısına fotoğraf çektirilmesinin ardından kurumumuzdan ayrıldı.

30-10-202030-10-2020

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.