Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Açık Öğretim Okulları Öğrencilerimizin Dikkatine

Açık Öğretim Okulları Öğrencilerimizin Dikkatine

Genel Müdürlüğümüz tarafından Açık Öğretim Okulları öğrencilerimize kendilerini ilgilendiren (kayıt, sınav tarihleri, yeni uygulamalar vb.) konularda SMS yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır. Bu SMS’ler öğrencilerimizin Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonlarına gönderilmektedir.

 

Bilgilendirme SMS´lerin ulaşabilmesi için öğrencilerimizin Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sisteminde kayıtlı bulunan cep telefon bilgilerinin güncel olması gerekmektedir.

 

Öğrencilerimizin ileride herhangi bir mağduriyet yaşamamaları ve okullarımız ile ilgili güncel duyuruları takip edebilmesi için Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sistemine öğrenci girişinden kendi şifreleri ile girerek veya irtibat bürolarına (Halk Eğitimi Merkezleri, Meslekî Eğitim Merkezleri Anadolu İmam Hatip Liseleri, Meslekî ve Teknik Anadolu Liseleri) şahsen başvurarak telefon numaralarını güncellemeleri gerekmektedir.

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.