Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri III

Bu yıl üçüncüsü yapılan "Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulamalar" çalışmasına tüm kurumlarımızdan gelen 128 örnek değerlendirilmiş ve 11 tanesi yayınlanmaya başlamıştır. 
Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri III

Genel Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda uygulanan, hayat boyu öğrenmeye katılım oranlarını artırmaya yönelik teşvik edici, ilham verici ve özgün örnekler "Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri" başlığı altında Genel Müdürlüğümüz web sayfasında yayınlanmaktadır.

Bu yıl üçüncüsü yapılan çalışmaya tüm kurumlarımızdan toplam 128 iyi uygulama örneği gönderilmiştir.  "Genel Müdürlük Seçim Komisyonu" tarafından belirlenen kriterler göz önünde bulundurularak tüm örnekler incelemiş ve 11 tanesi yayınlanmaya başlamıştır.

"Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri" çalışmasına seçilen halk eğitimi merkezleri müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenleri ile çalışmada emeği geçen kursiyer ve usta öğreticilerine teşekkürlerimizi sunar başarılarınızın devamını dileriz.

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.