Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger Şanlıurfa'da

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger Şanlıurfa ziyareti kapsamında bölgedeki halk eğitimi merkezlerini ziyaret etti.
Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger Şanlıurfa'da

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger Şanlıurfa ziyareti kapsamında Eyyübiye Halk Eğitimi Merkezi, Haliliye Halk Eğitimi Merkezi ve Karaköprü Halk Eğitimi Merkezindeki kurslarda derslere katılarak öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerlerle bir araya geldi.

Karaköprü Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda Şanlıurfa ilindeki 13 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme biriminden sorumlu şube müdürleri ve 13 ilçe halk eğitimi merkez müdürleri ile toplantı gerçekleştiren Genel Müdürümüz 2022 yılında tüm kurslara katılımın artırılması için planlama yapılmasını, her halk eğitimi merkezinde Sıfır Atık uygulamalarının çoğaltılmasını ve mutlaka her merkezde kütüphane için yer ayrılması, var olan kütüphanelerde de kitap sayısının çoğaltılması için çalışma yapılması gerektiğini dile getirdi. Bu çalışmalar kapsamında gerek duyulması halinde genel müdürlük olarak her zaman destek olunacağını da sözlerine ekleyen Genel Müdürümüz, bölgedeki çalışmalar hakkında toplantıya katılan müdürlerden de ayrıntılı bilgi aldı.

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger kurum ziyaretlerinde sohbet imkanı bulduğu kursiyerlerimizin memnuniyet ve mutluluğuna ortak olmaktan duyduğu sevinci dile getirerek kurslarda emeği geçen herkese özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

12-01-202212-01-202212-01-202212-01-2022

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.