Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Bakan Yardımcımız Reha DENEMEÇ Genel Müdürlüğümüzde

Bakan Yardımcımız Reha DENEMEÇ Genel Müdürlüğümüzde

 

Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden sorumlu Bakan Yardımcımız Sayın Reha DENEMEÇ 16 Ağustos Perşembe günü saat 13.30-15.30 saatleri arasında Genel Müdürlüğümüze çalışma ziyaretinde bulundular.

 

Çalışma ziyaretinde Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL ve daire başkanlarımız Osman AKKUŞ, Murat AŞIM, Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ, Kemal GÜL, Ahmet Vefa GÜLER ve Mete KIZILKAYA hazır bulundular. 

 

Çalışma ziyareti toplantısında Genel Müdürümüz ve daire başkanlarımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün işleyişi ve planlamaları hakkında Bakan Yardımcımız Sayın Reha DENEMEÇ’i bilgilendirdiler. 

 

Bakan Yardımcımız Sayın Reha DENEMEÇ, Genel Müdürlüğümüzü ziyarete gelen Van Erciş Halk Eğitimi Merkezi dezavantajlı öğrencilerinden Muay Thai Dünya Şampiyonası Birincisi Kubilay TARHAN ile üçüncüsü Azad BASOOĞLU’nu kabul ederek başarılarından dolayı kursiyerleri ve antrenörlerini tebrik etti.

 

Sayın Reha DENEMEÇ, Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL’e ve çalışma ekibinde yer alan Daire Başkanlarına yapılan bilgilendirmelerden dolayı teşekkür etti. Hayat boyu öğrenmenin aralıksız tüm vatandaşlarımıza ve ülkemizde bulunan diğer ülke vatandaşlarına ulaştırılması için gösterilen çabanın artarak devam etmesi dileğiyle toplantıyı bitirdi.

 

17-08-201817-08-201817-08-201817-08-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.