Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

QUDRA Programı "Sürdürülebilirlik Önerileri Geliştirilmesi" Çalıştayı

Qudra Programı kapsamında faaliyet yürütülen halk eğitimi merkezinde "tecrübelerin paylaşılması için yerel uygulayıcıların katılımıyla halk eğitimi merkezlerinde yapılan çalışmaların ve kazanılan deneyimin paylaşımı, edinilen derslerin dokumante edilmesi ve başarılı faaliyetlerin sürdürülebilmesini sağlamaya yönelik önerilerin geliştirilmesi amacıyla, "Sürdürülebilirlik Önerileri Geliştirilmesi" Çalıştayı gerçekleştirildi.
QUDRA Programı

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı ile Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) işbirliği ile Genel Müdürlüğümüz koordinasyonunda sürdürülen GIZ QUDRA ? "Suriye Ve Irak Krizine Karşılık Vermek Amacıyla Suriyeli Mültecilerin, Ev Sahibi Toplulukların ve Yerinden Edilmiş Kişilerin Dayanıklılıklarının Güçlendirilmesini amaçlayan programın Sosyal Uyum Modülü kapsamında, "Sürdürülebilirlik Önerileri Geliştirilmesi" Çalıştayı 22-23 Temmuz 2019 tarihleri arasında Nevşehir ilinde programın yürütüldüğü Gaziantep Şahinbey ve Ezogelin, Şanlıurfa Haliliye ve Eyyübiye, Hatay Nedime Keser Halk Eğitimi Merkezlerinde görev yapan yönetici ve Qudra Program sorumlularının, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Göç ve Acil Durum Eğitim Daire Başkanı Kemal Gül'ün ve Qudra Program koordinatörü öğretmen Sevgi CANSU'nun, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü ve Qudra il koordinatörü Mehmet SARIYILDIZ'ın Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Şube Müdürü Mehmet Salih ÖZGÜN'ün, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Qudra İl Koordinatörü Kasım IŞIK'ın,  EF (Expertise France) den, Program Müdürü Fatma Özdemir ULUÇ'un, EF'in uygulama ortağı Eduser'den İzzet Çevik ve Aişe Akpınar'ın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

26-07-201926-07-201926-07-201926-07-201926-07-201926-07-2019

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.