Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlamaları kapsamında Genel Müdürümüz Sabahattin DÜLGER Karabük ve Çorum illerini ziyaret etti

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinliklerine katılmak ve il hayat boyu öğrenme faaliyetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla Karabük ilini ziyaret etti.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası kutlamaları kapsamında Genel Müdürümüz Sabahattin DÜLGER Karabük ve Çorum illerini ziyaret etti

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Programı'na, Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger, Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, kurum yöneticileri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda, işaret dili kursiyerleri eşliğinde İstiklâl Marşı, halk oyunları gösterimi, okul öncesi öğrencilerinin sıfır atık defilesi gibi etkinlikler yer aldı.

Program akabinde Genel Müdürümüz, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, il millî eğitim müdürlüğü yöneticileri ve halk eğitimi merkezi müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda hayat boyu öğrenme kurumlarının eğitim faaliyetleri ile kurs ve kursiyer sayıları gibi konularda istişarelerde bulunuldu.

Çorum programı kapsamında Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger, Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, kurum yöneticileri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlarımızın katılımıyla Kadeş Meydanı'nda Hayat Boyu Öğrenme Haftası Programı düzenlendi.

Programda Çorum Halk Eğitimi Merkezi ve ilçe halk eğitimi merkezlerinin el emeği, göz nuru ürünlerin yer aldığı karma sergi programı açılışı ve hayat boyu öğrenme kurumlarının düzenlediği etkinlikler yer aldı.

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger, İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek ile merkez ve ilçe halk eğitimi merkezi müdürlerinin katılımı ile toplantı gerçekleştirdi.

03-06-202203-06-202203-06-202203-06-202203-06-202203-06-202203-06-2022

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.