Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kurslarında Yeni Dönem

Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kurslarında Yeni Dönem

HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ FUTBOL KURSLARINDA YENİ DÖNEM

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında yapılan işbirliği çerçevesinde, ilgili futbol kurslarını yürütecek antrenör / öğretmenlerin, çocuk futbolu alanında güncel bilgiler dahilinde uzmanlaşması amacıyla her yıl Türkiye Futbol Federasyonu tarafından “Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kursları Spor Eğitmeni Futbol Sertifika Programı 1. Kademe (6 – 9 Yaş) ve 2. Kademe (6 – 13 yaş)” eğitimleri verilecektir.

 

2017 - 2018 eğitim ve öğretim yılında, Halk Eğitimi Merkezleri Futbol Kursu açmak isteyen spor eğitmenlerinin, Haziran 2017’de gerçekleştirilecek eğitimlere katılabilmek için 1 - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında http://www.tff.org/ web sayfasındaki online kurs başvuru sisteminde kayıt oluşturmaları gerekmektedir. Eğitimlerin hangi il ve ilçelerde yapılacağı, başvurular tamamlandıktan sonra http://www.tff.org/ web sayfasında duyurulacaktır.

 

 

Emniyet Mahallesi Boğaziçi sokak No 23 Teknikokullar Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.