Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük'ün Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk'ü Ziyareti

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk'ü Ziyaret etti.
Genel Müdürümüz Yusuf Büyük'ün Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk'ü Ziyareti

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk'e yeni görevinde başarılar dilemek, Genel Müdürlüğümüz ile önümüzdeki dönemde iş birliği içerisinde yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunmak üzere ziyarette bulundu.

Ziyarette karşılıklı olarak ele alınan konularda iş birliğinin güçlendirilerek devam ettirilmesi yönünde görüş birliği dile getirilerek, devam eden çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Çalışmalara hız vererek birlik ve beraberlik içerisinde devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Bekir Aktürk'e bugüne kadar yürütülen çalışmalarda verilen özverili ve samimi katkıları ve bundan sonraki süreçte birlikte yürütülecek çalışmalara verilecek desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, Genel Müdürlüğümüze bağlı kurumlarda el emeği, göz nuru ile üretilen hediyelerini takdim etti. 

 

18-02-202018-02-2020

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.