Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger'in Sakarya ili ziyareti

Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger'in Sakarya ili ziyareti

Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Sabahattin Dülger, Sakarya ili programında bir dizi inceleme ve toplantılarda bulundu.

Program kapsamında Serdivan Halk Eğitimi Merkezine bağlı Yazlık Kurs Merkezini ziyaret etti.Genel Müdürümüz seramik, pastacılık ve muhtelif alanlarda eğitimlerin verildiği kurs sınıflarında öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerlerle bir araya geldi.Genel Müdürümüz, amaçlarının hayat boyu öğrenme faaliyetlerinden herkesin faydalanması olduğunu ifade ederek, öğretmenlerimizin kendilerini geliştirecekleri bu tür kurslara aktif olarak katılım göstermesinden ayrıca büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Adapazarı Halk Eğitimi Merkezinde atık malzemelerin değerlendirilmesiyle oluşturulan "Sıfır Atık Kütüphanesi" açılışını gerçekleştirdi.Sıfır atık kütüphanesi ve geri dönüşüm malzemelerinden yapılan sergiyi inceleyen Genel Müdürümüz, halk eğitim ana sınıfı öğrencilerinin düzenlediği meslekler defilesini izledi.

Genel müdürümüz Sapanca'da kurs merkezlerini ziyaret etti.Çalışmalar arasında cam altı boyama ve mısır püsküllerinden üretilen objeleri inceledi.

Genel müdürümüz halk eğitimi merkezi müdürleriyle bir araya geldi.Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Sabahattin Dülger, Sakarya ili genelindeki halk eğitimi merkezi müdürleriyle bir araya geldi. Hayat boyu öğrenme faaliyetleri hakkında düşüncelerini dile getirdi. Genel Müdürümüz Sabahattin Dülger, kursların gerçekleşmesinde emeği geçen, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

18-03-202218-03-202218-03-2022

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.