Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz Turizm Eğitim Merkezleri Ve Halk Eğitimi Merkezleri İstişare Toplantısı

Genel Müdürlüğümüz Turizm Eğitim Merkezleri Ve Halk Eğitimi Merkezleri İstişare Toplantısı

22.02.2017 tarihinde Turizm Eğitim Merkezleri ile Halk Eğitimi Merkezleri müdürü, müdür yardımcıları ve alanında uzman öğretmenlerin katılımıyla Başkent Öğretmenevinde bir istişare ve çalışma grupları toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda Pansiyonlu Halk Eğitimi Merkezine dönüştürülmesi öngörülen Turizm Eğitim Merkezlerinin dönüşüm sürecinde çeşitli bileşenler bağlamında yaşanması öngörülen sorunlar ve çözümüne yönelik konular istişare edilmiştir.  

Toplantının açılışında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdür Vekili Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Hasan YILMAZ, Özel Büro Daire Başkanı Sayın Osman AKKUŞ ile İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Cengiz ORTA konuşmalarıyla katılımcıları bilgilendirmişlerdir.  

Programın devamında çalışma grupları oluşturularak dönüşüm esnasında yaşanması muhtemel sorunların konu başlıkları belirlenerek çözüm önerileri üç oturum halinde çalışılarak tamamlanmıştır. Grup çalışmalarının ardından katılımcılara söz hakkı verilerek duygu ve düşünceleri alınmıştır.  

Söz hakkı alan katılımcılar; “bu süreçte bizlerin de görüşlerini alma nezaketini gösteren genel müdürlüğümüze teşekkür ederiz.” diyerek, yapılan çalışmaların son derece verimli ve başarılı bir şekilde tamamlandığını, bu organizasyonu gerçekleştiren Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüz İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Cengiz ORTA’ya duydukları memnuniyeti dile getirmişlerdir.  

İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Cengiz ORTA, kapanış konuşmalarında “Bizlere bu imkanı sağlayan başta Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Ali Rıza ALTUNEL’e, katılımları ile bizleri onurlandıran Daire Başkanlarımız Sayın Hasan YILMAZ ve Osman AKKUŞ’a, Turizm Eğitim Merkezleri ile Halk Eğitimi Merkezleri müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenlerine teşekkür ederek, bilgi birikimleriyle toplantıya katkı sağladıkları için minnettarlığını dile getirmiştir.  

Konuşmaların ardından tüm katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek toplantı sona ermiştir.

 

 

  23-02-201723-02-201723-02-201723-02-201723-02-201723-02-201723-02-2017

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.