Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Elite Projesi, Kanıta Dayalı Politika Oluşturma ve Karar Almada Etki Analizi Eğitimi

Bakanlığımız Merkez Teşkilatında görev yapan, proje izleme, takip ve raporlamadan sorumlu katılımcılara proje kaynaklarının daha verimli kullanılması amaçlı proje etki analizi eğitimi 
Elite Projesi, Kanıta Dayalı Politika Oluşturma ve  Karar Almada Etki Analizi Eğitimi

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı ve Human Appeal işbirliği ile Genel Müdürlüğümüz koordinasyonunda yürütülen ELITE – “ Öğrenmenin Geliştirilmesi, Yenilikçi Öğretim, Eğitim Ortamı” Projesi kapsamında; 13-15 Mart 2019 tarihleri arasında Afyon’da “Kanıta Dayalı Politika Oluşturma ve  Karar Almada Etki Analizi” Eğitimi gerçekleştirilmiştir. 

Söz konusu eğitim; Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında Suriyelilere ilişkin projelerde görev alan, izleme, takip ve raporlamadan sorumlu 36 katılımcı ile yapılmıştır. Eğitimi, Dünya Bankası’ndan Joel REYES, Marjorie CHINEN ve Ayşe Günay GÖKBEN vermişlerdir. 

Eğitim faaliyetinin açılışında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Göç ve Acil Durum Eğitim Daire Başkanlığı Şube Müdürü Selami İskender ve Human Appeal proje danışmanı Cemile KOCAMAN açılış konuşması yapmışlardır. Ayrıca Human Appeal Türkiye Koordinatörü Beheşti İsmail SONGÜR ve ROTA yetkilisi Wassim KHMAJA birer konuşma yaparak, Genel Müdürlüğümüze projeye desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletmişlerdir. 

 

18-03-201918-03-201918-03-2019

 

 

 

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.