Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Cibuti Eğitim ve Mesleki Eğitim Bakanı Sayın Moustapha Mohamed MAHAMOUD Genel Müdürlüğümüze Ziyareti

Cibuti Eğitim ve Mesleki Eğitim Bakanı Sayın Moustapha Mohamed MAHAMOUD ile beraberindeki heyetin Genel Müdürlüğümüze ziyareti kapsamında Genel Müdürümüz Sayın Ali Rıza ALTUNEL ve Daire Başkanlarının katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.
Cibuti Eğitim ve Mesleki Eğitim Bakanı Sayın Moustapha Mohamed MAHAMOUD Genel Müdürlüğümüze Ziyareti

Cibuti Eğitim ve Mesleki Eğitim Bakanı Sayın Moustapha Mohamed MAHAMOUD ve beraberindeki heyettin ülkemize ziyareti kapsamında Genel Müdürlüğümüze ziyarette bulunmuşlardır. Genel Müdürümüz Sayın Ali Rıza ALTUNEL ve daire başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda iki ülkenin yaygın eğitim alanında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Genel Müdürümüz ALTUNEL, Bakan MAHAMOUD ve beraberindeki heyeti ülkemizde görmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken Genel Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında detaylı bir sunum yaptı. Bakan MAHAMOUD Türkiye’de yapılan çalışmaları çok kapsamlı bulduğunu ve çalışmalardan çok etkilendiğini dile getirdi. Bakanlığımızla imzalanan mesleki ve teknik eğitim alanında işbirliği protokolü kapsamında Genel Müdürlüğümüzün hayat boyu öğrenme alanında yapmış olduğu çalışmalardan yararlanmak istediklerini belirtti.

Bakan MAHAMOUD gösterilen misafirperverlik için Genel Müdür ALTUNEL’e memnuniyetini dile getirirken, ziyaretinden dolayı Genel Müdürümüz ALTUNEL’de Bakan MAHAMOUD’a teşekkür etti.

 

24-02-201724-02-201724-02-201724-02-201724-02-201724-02-2017

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.