Duyurular Açık Öğretim Ortaokulu ders notu dağıtım işleri

Açık Öğretim Ortaokulu ders notu dağıtım işleri

Açık Öğretim Ortaokulu (Eski adı Açık İlköğretim Okulu) 2012-2013 öğretim yılı I’ nci dönem sınavı için tüm Halk Eğitimi Merkezlerince talep edilen ders notu ihtiyaçları Ağustos ayı içerisinde depolara indirilmeye başlanacaktır.

   Ek-1 de depo adresleri, Ek-2 de de hangi ilçeye ne kadar ders notu gönderileceği yayınlanmıştır. Ek-1 de adı geçen depoların il/ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerince hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

            Açık Öğretim Ortaokulu 6’ ncı ve 7’ nci sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders notları değişmiştir. Değiştirilen 6’ ncı ve 7’ nci sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders notları il/ilçelere gönderilirken Halk Eğitimi Merkezlerince sisteme girilen stok ve ihtiyaç toplamı dikkate alınmıştır. Bu yüzden depolarda bulunan eski 6’ncı ve 7’ nci sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders notları kesinlikle öğrencilere verilmeyecektir. Öğrencilere yeni gönderilen 6’ ncı ve 7’ nci sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders notları verilecektir.

            Elektronik ortamda muayene kabuller Halk Eğitimi Merkezlerince yapılacağı için irsaliyelere Halk Eğitimi Merkezlerinin isimleri yazılacaktır. Elektronik ortamda muayene kabul işlemleri yapılırken aşağıdaki yol izlenecektir; - Kitap (ders notu) işlemleri modülündeki kitap (ders notu) muayene kabul ekranında kendilerine gelmesi gereken miktar görülecek, kitaplarının (ders notlarının) sayımı yapılıp örtüşüyorsa ekrandaki miktarı, örtüşmüyorsa kaç kitap (ders notu) geldiyse o miktar girilip kaydet butonuna basılacaktır.

            - Komisyon üyelerinin isimleri girilip kaydet butonuna tekrar basılacaktır. En son olarak yazıcı butonuna basılarak rapor alınacaktır.

 


 

EK-1: Depo Adresleri 

EK-2: İhtiyaç Listesi

 Yayın:01.08.2012 - Güncelleme:01.08.2012 - 16:10 - Görüntülenme:4406