Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

ACI KAYBIMIZ

FARUK ŞENYAYLA’MIZI KAYBETTİK Bu dünyada bir nesneye yanar içim göynür özüm Yiğit iken ölenlere gök ekini biçmiş gibi                                                       Yunus EMRE
ACI KAYBIMIZ

Millî Eğitim Uzmanı Faruk ŞENYAYLA Kurban Bayramı ziyareti amacıyla gittiği memleketi Erzurum’da geçirdiği rahatsızlık sonucu aramızdan ayrıldı.  

 

18 Ağustos 2018 Cumartesi günü memleketi Erzurum’da akraba ziyareti yapan ve ertesi gün Erzurum’un Olur ilçesine gitmek için yola çıkan Faruk ŞENYAYLA, yolda geçirdiği rahatsızlık sonucu Hakk’ın Rahmetine kavuşmuştur. Erzurum Merkez Narmanlı Camii`nde 20 Ağustos Pazartesi günü İkindi namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Ardından merhum ŞENYAYLA  Erzurum Asrî Mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi.

 

Vefatının haber alınması üzerine Millî Eğitim Bakanımız Ziya SELÇUK, merhum Faruk ŞENYAYLA’nın ailesine taziye telefonu ederek başsağlığı ve Allah’tan sabırlar diledi. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir GÜL, Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı Murat AŞIM ile Genel Müdürlük personeli de derin üzüntülerini paylaştılar ve ailesine başsağlığı ve sabırlar dilediler.

 

27 Ağustos 2018 Pazartesi günü Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL, daire başkanlarıyla birlikte saat 10.30’da Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda çalışma arkadaşlarına taziye ziyaretinde bulundular. Taziye ziyaretinde Merhum Faruk ŞENYAYLA’nın ruhuna ithafen Kur’ân-ı Kerim okundu ve Genel Müdürlük personeli tarafından indirilen hatmin duası yapıldı.  

 

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar dileriz. 

 

 

 29-08-201829-08-201829-08-201829-08-2018

 

 

 

Emniyet Mahallesi Abant 2 Caddesi No 8 Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 21 14 0312 413 21 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.