81 il genelinde halk eğitimi merkezi ve olgunlaşma enstitülerinde görev yapan tüm personel ile il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerindeki hayat boyu öğrenmeden sorumlu müdür yardımcıları, şube müdürleri ve şeflere yönelik e-konferans yöntemiyle Genel Müdürümüz Sayın Ali Rıza ALTUNEL´in katılımıyla 02 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 10.00´da

Bakanlığımız Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı koordinesiyle “Sene Başı Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleştirilecektir. 

 

Sene Başı Bilgilendirme Toplantısı ile ilgili olarak tüm kurumlarımız kendi toplantı salonlarından bağlantı sağlayacaktır. Bu kapsamda kurumlar internet bağlantısı, ses ve görüntünün aktarılması için sistemleri hazır etmeleri gerekmektedir. Söz konusu toplantı öncesi 28.09.2017 Perşembe günü saat 15.00′da deneme bağlantısı yapılacaktır. Toplantı için en geç saat 14.30’da  http://konferans.meb.gov.tr/hbogm/  adresine giriş yapılacaktır. Toplantı salonuna girişler misafir girişi şeklinde olacaktır. Örnek “misafir kullanıcı adı: Halk Eğitimi Merkezi Adı veya Olgunlaşma Enstitüsü Adı/İl Adı”.  Toplantı salonuna girişler Saat 14.55’de kapatılacak olup zamanında giriş yapılması gerekmektedir. 

 

02 Ekim 2017 Pazartesi günü saat 10.00´da başlayacak olan “Sene Başı Bilgilendirme Toplantısı” e-konferans yöntemiyle gerçekleştirileceğinden en geç saat 09.30′da  http://konferans.meb.gov.tr/hbogm/  adresine giriş yapılacaktır. Toplantı salonuna girişler deneme bağlantısında yapıldığı şekliyle olacak olup en geç saat 09.55´e kadar yapılacaktır. 

 

Tüm personelin eksiksiz olarak katılımının sağlanması, gerekli planlamaların ve tedbirlerin belirtilen tarih, saatte hazır edilmesi ve belirtilen günlerde zamanında sisteme giriş yapılması hususunda bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim. 

Sene Başı Bilgilendirme Toplantı Duyurusu