Halk eğitimi merkezi ve olgunlaşma enstitülerinde görev yapan tüm personelimizle, il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerindeki hayat boyu öğrenmeden sorumlu müdür yardımcıları, şube müdürleri ve şeflerimize yönelik Genel Bilgilendirme Toplantısı e-Konferansı Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL´ün katılımıyla 17 Ocak 2018 Çarşamba günü  saat 11:00´da gerçekleştirilecektir.

 

“2018 Yılında yürütülecek olan yaygın eğitim faaliyetleri ile e-Yaygın Sisteminde gerçekleştirilen revizyonlara” ilişkin e-Konferans yöntemiyle genel bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.
Toplantı öncesi deneme bağlantısı 16 Ocak 2018 Salı günü saat 15:00´da yapılacak olup yaygın eğitim kurumlarımızın anılan tarihte  gerekli tedbirleri alması gerekmektedir.

 

17 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 11:00´da gerçekleşecek olan e-Konferans toplantısına tüm personelin eksiksiz katılımının sağlanması, gerekli tedbirlerin alınması ve yaygın eğitim kurumlarının kendi toplantı salonlarından http://konferans.meb.gov.tr/hbogm adresine misafir girişi şeklinde giriş yapmaları; misafir kullanıcı adına il, ilçe ve kurum adlarını yazmaları, farklı adlarla sisteme giriş yapmamalarının sağlanması gerekmektedir.

 

Bilgilendirme Toplantısı Duyurusu (17 Ocak 2018)